Matadorbet Bonusları
Yılın Bahis Sitesi MOBİLBAHİS’te 1000 TL %200 Para Yatırma Bonusu Sizi BekliyorHemen Üye Ol

Fenerbahçe Kombine Satışında Rekor Kırdı

Sezonun yaklaşması ile birlikte, kulüplerin yaptığı forma ve kombine satışlarının rakamları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Tipobet Geçen sezonlarda Galatasaray ve Beşiktaş’ın liderliği götürdüğü kombine biletlerinde bu kez Fenerbahçe’nin büyük bir üstünlüğü bulunmakta. Henüz yıldız oyuncu transferi yapılmasa da taraftarların Ali Koç’a güvencesi ile Fenerbahçe kombine satışında rekor kırdı. Bu sayede de büyük bir gelir elde eden Fenerbahçe, mali açıdan da bu gelirler vasıtası ile az da olsa rahatlayabilir. Ali Koç, Fenerbahçe’nin başına geldiğinden beri sadece kombine satışlarında değil tüm Fenerium ürünlerinde de büyük bir artış gözlemleniyor. Başkanlarına son derece güvenen Fenerbahçe taraftarları gelecek sezon ile birlikte stadı da tıklım tıklım dolduracakmış gibi gözüküyor.

Aziz Yıldırım’ın başkanlık döneminde, özellikle geçen birkaç sezonda pek çok kariyerli oyuncu transferi yapılmıştı. Kadro, tecrübeli ve yıldız oyuncular ile şekillendirilse de herhangi bir başarı elde edilemiyordu. Bu yüzden de taraftarlar özellikle son 2 senede tribünlere gelmekten vazgeçmişlerdi. Normal şartlarda takımların ayak basmaktan çekindiği Ülker Stadı, o kadar da korkulacak bir deplasman olmaktan çıkmıştı, ta ki Ali Koç başkan olana dek. Haziran’ın ortalarında taraftarın büyük desteğini alarak başkanlık koltuğuna oturan Ali Koç’un ardından, kulüp mali açıdan da büyük bir rahatlamaya erişmiş gibi gözüküyor. Fenerium ürünlerine büyük talep gösteren Fenerbahçe taraftarları, geçmiş yılların aksine şu ana dek herhangi bir yıldız oyuncu transferi olmasa da 35 bin 199 kombine alarak başkanlarına ne kadar güvendiklerini gösterdiler.

Fenerbahçe 35 bin 199 kombine satışı ile 86 milyon lirayı geçen bir parayı kasasına koydu. Ayrıca Ülker Stadı’nın loca satışları da hiç olmadığı kadar iyi bir halde bulunuyor. Ülker Stadı’nda bulunan 67 loca için pek çok farklı kiralama talebi alan Fenerbahçe yönetimi, tüm locaların satılması ile birlikte de 10 milyon Euro yani 50 milyon liradan fazla bir gelir elde etmiş olacak. Bu sayede de hem stat taraftarlar ile dolmuş olacak hem de Fenerbahçe mali açıdan rahatlayacak.

Kombine satışlarında ilk sırada bulunan Fenerbahçe’yi takip eden takımlar ise sırayla Galatasaray ve Beşiktaş. Birbirlerine yakın kombine satışları yapan bu iki kulüpten Galatasaray 28 bin 425 kombine satarken Beşiktaş’ta bu rakam 24 bin 819. İki takım da kombine satışlarından 50 milyon TL’yi aşan miktarları kasalarına koydular. Yapılacak transferler ile birlikte bu rakamların daha da artması bekleniyor.

Yorum yapın